logo

1. Uluslararası Ağız ve Diş Sağlığı Kongresi

8-12 Kasım 2023

KONGRE PROGRAMI
Kongreye Kayıt Ol
uye

 

Endodonti de minimal invaziv kanal hazırlama ve güncel kanal irrigasyon konseptleri
Kurs/ Pratik: Motorize niti eğelerle kanal genişletme

Doç.Dr.Mustafa Gündoğar

Dr Mustafa Gündoğar, Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinden 2005 yılında mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsünde Diş Hastalıkları ve tedavisi alanında doktorasını tamamlamıştır. Daha sonra Medipol Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesine geçerek Endodonti Anabilim dalında çalışmaya başlamıştır.

Detayları Gör
uye

Endodonti Uzmanı

Yüksek boyutlu lezyon tedavisinde endodonti nin yeri ve önemi. Kanal yıkamada güncel aktivasyon teknolojileri.

Dr. Mehmet Kutlu TANK

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan Dr. Tank 1995 yılında Doktora araştırma projesini Hanau/Almanya Patoloji enstitüsünde gerçekleştirmiştir. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, Endodonti Bölümünde Dr.Med.Dent unvanını almıştır.

Detayları Gör
uye

 

Diş hekimliğinde bütünsel bakış açısı nedir? Oral bölge hastalıklarında mikrobiyomun etkileri, tedavide neler yapabiliriz? Workshop: TME hastalıklarına A'dan Z' ye bütünsel yaklaşım ve tedavi teknikleri

Dt. Tijen Secerli

1988 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.  1992’den itibaren Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenmeye başladı. Akupunktur Derneği’nin düzenlediği programını tamamlayarak 1995 yılında Sağlık Bakanlığın’ dan onaylı Akupunktur Sertifikası aldı.  Yeditepe Üniversitesinden aldığı Hipnoz sertifikasının ardından çeşitli seminerlerle farklı tekniklerle hipnoz çalışmalarını ilerletti.

Detayları Gör